Dyrekcja


Dorota Haase - Historia


Joanna Golec - Matematyka


Małgorzata Banacka - Informatyka


Liliana Koszałka - Edukacja wczesnoszkolna



Edukacja wczesnoszkolna


URSZULA CHOMICKA


MAŁGORZATA DOMAŃSKA-KLUGE


JOANNA DRABIŃSKA


GRAŻYNA DRZEŻDŻON


BOŻENA GĘDZIOROWSKA


ELŻBIETA GŁOWIENKE


DANUTA GREBIN


ANNA KŁODZIŃSKA


EWA KRYM


JOLANTA KUCHNOWSKA


KAROLINA MIKOŁAJEWSKA


JOLANTA MILLER


BARBARA OSTROWSKA


RENATA PYRYT


MARIA SPRENGER


MAŁGORZATA TRZEBIATOWSKA



Matematyka


KLAUDIA BOIKE


KATARZYNA BOREK


MARIUSZ GŁOMBIOWSKI


BEATA PACHULICZ


KLAUDIA PLUSKOTA



Język polski


ANNA DROZDZIŃSKA-CIELAS


IWONA KUŚNIERCZAK


JOANNA OTLEWSKA


ALICJA SZAŁUCKA


AGNIESZKA TEREBKA


BOGUMIŁA ZDROJEWSKA


HANNA SZOPIŃSKA-PAWEŁKO



Język angielski


ALICJA BUDZIOCH


MARTA DMOCHOWSKA


ILONA DZIUBEK


AGNIESZKA IGNACIUK


ELŻBIETA KWIATKOWSKA


JOLANTA MILLER


ILONA SARAPUK


JOANNA STRASZAK


MAŁGORZATA SZOTROWSKA



Język niemiecki


DOROTA MANELSKA



Język hiszpański


WERONIKA ŚLIWIŃSKA



Przyroda


MAŁGORZATA MAKIŁA



Biologia


BOŻENA GRABOWSKA


MAŁGORZATA MAKIŁA



Geografia


DOROTA GIEŁDZIK


ELŻBIETA KWIATKOWSKA


RAFAŁ MAGULSKI



Informatyka


ALEKSANDRA MOTYLIŃSKA



Historia


JOLANTA GŁODOWSKA


STANISŁAW KUDŁAWIEC


GRAŻYNA SZOTROWSKA



Wychowanie fizyczne


TADEUSZ BARAŃSKI


MARCIN CZERWIŃSKI


PRZEMYSŁAW CZOKÓW


MATEUSZ JANIK


BEATA KARGOL


AGNIESZKA KOZŁOWSKA


AGATA MAĆKOWIAK


MAGDALENA MARCINIAK


KAROLINA MIELEWSKA


DOMINIKA RUDOWSKA


LESZEK ŻUCHOWSKI


BARBARA ZINIEWICZ



Świetlica


ANNA WEIER - Kierownik świetlicy


IWONA DYMOWSKA


PAULINA DZIĘGIEL


MAGDALENA KRZEMIŃSKA


BOGUMIŁA POLECKA


KAROLINA ANDRZEJEWSKA


JULIA MARCINOWSKA



Zerówka


LUCYNA MIOTK


GRAŻYNA NAMYSŁOWSKA


PAULINA WDOWCZYK



Religia


MIROSŁAWA ANDRZEJEWSKA


EWA BOIKE


GRAŻYNA GAŁKA


ANNA KŁODZIŃSKA


JOANNA POLMAŃSKA



Przedmioty artystyczne


MUZYKA


JOLANTA KARGE-KUS



TECHNIKA


PAWEŁ GROBIS


GRAŻYNA GAŁKA


MAGDALENA KRZEMIŃSKA


ILONA SARAPUK



PLASTYKA


PAWEŁ GROBIS


MAGDALENA KRZEMIŃSKA


ILONA SARAPUK




Pozostałe przedmioty


Wychowanie do życia w rodzinie


KAROLINA MIELEWSKA


GRAŻYNA GAŁKA



Pedagog szkolny


BEATA BRONK


OKTAWIA KOŁAKOWSKA


BEATA BAZELA



Psycholog szkolny


MAŁGORZATA MOCZULSKA


JOANNA KARBOWSKA



BIBLIOTEKA


BEATA JANULEWICZ


IZABELA PAWLIK-JADACH


ANNA KUŹMIN


JOLANTA JARZEMBIŃSKA



Terapia pedagogiczna


HANNA SZOPIŃSKA-PAWEŁKO



Logopeda


JOANNA RUŁKOWSKA



Fizyka


MAŁGORZATA RATAJCZAK



Chemia


RAFAŁ MAGULSKI


EWA SKUZA



Wiedza o społeczeństwie


GRAŻYNA SZOTROWSKA



Doradztwo zawodowe


OKTAWIA KOŁAKOWSKA